top of page

CBK WASH

Jesteśmy dystrybutorem automatycznych i bezdotykowych myjni samochodowych. W naszych myjniach stosujemy sprawdzoną i bezpieczną technologie mycia pojazdów. Innowacyjne rozwiązania i doświadczenie producenta gwarantują wysoką jakość myjni i zadowolenie ich właścicieli i użytkowników.

COME AND WASH - Innowacyjna automatyczna myjnia samochodowa

Dlaczego warto?

Innowacyjnia technologia

Oryginalne rozwiązania oraz nowoczesna inżynieria sprawiają, że nasze myjnie są doskonałą inwestycja. Inteligentne skanowanie pojazdu, precyzyjnie rozmieszczone dysze, to tylko niektóre funkcje dzięki którym mycie pojazdów odbywa się szybko i bezpiecznie. Automatyczne i bezdotykowe rozwiązanie to przyszłość myjni samochodowych. 

Inwestycja w przyszłość

Użytkownicy myjni doceniają funkcjonalność, jakość i bezpieczeństwo naszej automatycznej i bezdotykowej myjni samochodowej. Właściciele myjni CBK Wash mogą cieszyć się uznaniem i godziwym zwrotem z inwestycji. 

Automatyczna i bezdotykowa myjnia zyskuje nowych klientów, dla których liczy się czas i wygoda. Bez wysiadania, dokładne mycie pojazdów w nowoczesnej myjni samochodowej.

Jakość i doświadczenie

Doświadczenie i możliwości produkcyjne firmy CBK Wash pozwalają na bezpieczną inwestycje w myjnie i rosnące zyski. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie przedsięwzięcia. Satysfakcja użytkownika i właściciela myjni jest naszym priorytetem.  

Dopasowane rozwiązania

Doświadczony zespół inżynierów jest gotowy zaprojektować i zainstalować myjnie pod indywidualne wymagania klienta. Auta ciężarowe, busy, kampery i inne pojazdy mogą także korzystać z automatycznej i bezdotykowej myjni samochodowej.

Jeśli szukasz nietypowego rozwiązania lub specjalistycznej myjni, skontaktuj się z nami. 

bottom of page