top of page

Inteligentna myjnia 

Nasze myjnie samochodowe, łączą w sobie wygodę i szybkość myjni automatycznej oraz precyzję i bezpieczeństwo myjni bezdotykowej. Dowiedz się więcej o naszych maszynach i zastosowanej technologii. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się w jaki sposób nasze myjnie mogą usprawnić Twój biznes. 

Nowoczesna myjnia

CBK WASH

Myjnia samochodowa CBK WASH to innowacyjny produkt stworzony z największą starannością i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Myjnia CBK WASH charakteryzuje się największą efektywnością pracy i maksymalizacją zysku dla inwestora.

Wybrane funkcje

Myjnia Smart-Arm to nowoczesne rozwiązania połączone z efektami wizualnymi, które uprzyjemnią korzystanie z myjni wszystkim użytkownikom.  

Zielony wzór

Skanowane 3D

System czujników i technologia skanowania 3D pozwala na precyzyjne prowadzenie ramienia dla najlepszego efektu czyszczenia. Innowacyjna technologia, która wyznacza nowy standard myjni samochodowej.

kolorowe wątki

Kolorowa lawa

Funkcja kolorowej piany zapewni wszystkim uczestnikom efektowny spektakl. Gęsta piana pokrywa cały pojazd zbierając zanieczyszczenia i pielęgnując auto.  

Woda

Jakość i precyzja

Bezpieczeństwo, wygoda i precyzja charakteryzują nowoczesne myjnie samochodowe CBK WASH.

Wysoka jakość wykonania i zastosowanych podzespołów pozwoli na bezproblemowe i zyskowne prowadzenie myjni.     

Zainwestuj w innowacyjną myjnie

Poznaj więcej szczegółów technicznych i finansowych. Sprawdź w jaki sposób możesz uruchomić nowoczesną myjnie CBK WASH. Napisz do nas. 

bottom of page